Jak jsem vypadal na masité stravě

zařazeno do: Video tvorba, Živá strava | 0

Ještě před několika lety můj život byl zcela jiný. Byl jsem závislý na prášcích, alkoholu, nikotinu, nezdravé živočišné a tepelně zpracované stravě. Díky přechodu na živou stravu se mi povedlo zbavit se všech těchto závislostí. Jak je vidět na mém příkladu, vždycky je možnost změny. Stačí co nejvíc přiblížit svůj život přírodě a ta vás vždycky uzdraví. Ještě před několika lety jsem byl hodně smutný, postrádal jsem sebelásku. Když jsem poznal, že naše tělo je domovem pro náš duch, pochopil jsem, že i duch pro své zdraví potřebuje čisté a zdravé obydlí. A když máme nezdravé tělo projevuje se to i na našem duchu. Člověk, který škodí sám sobě cigaretami, alkoholem a nezdravou stravou postrádá sebelásku a pak vlastně není schopen ji dávat ostatním.

Je moudré začít mít rád sebe a chovat se vůči svému tělu jako k daru přírody. A pak i příroda odpoví svou láskou a podporou. Nyní se cítím být těsně spjatý s přírodou, která mě chrání, uzdravuje a omlazuje. Není moudré jít proti přírodě. Přináší to jen deprese, hodně smutku a neštěstí. Mou největší radou pro celý svět je poznávat sebelásku, tím nemyslím egoismus, ale úctu k sobě jako k částí přírody – k části jednoho celku. Když poznáte sebelásku už si nebudete moct nadále ubližovat, a to ani ostatním. Zařaďte svoje zdraví na první místo a mějte se rádi.


Už několik let testuji na sobě účinky rostlinné stravy, základní myšlenkou které je uctivé soužití se vším živým, dosažení optimálního zdraví bez zbytečného ubližování ostatním živým tvorům a bez zatěžování životního prostředí.


Poskytnout dar pomoci systému PayPal

Pokud shledáte moji práci při psání obsahu těchto stránek za přínosné, budu moc vděčný za jakoukoliv podporu, viz tato stránka.

Děkuji vám z celého srdce!

Líbí se Vám moje články a inspirují Vás? Nechte si zasílat novínky na email

Vstupem na tyto stránky souhlasíte s prohlášením o vyloučení odpovědnosti.  • Nechat komentář

    Komentáře autorů s vymyšlenou nebo neexistující emailovou adresou nebudou zobrazovány.