Zelený koktejl s lichořeřišnicí proti zánětům

zařazeno do: Živé recepty | 2

Nedávno jsem objevil unikátní rostlinu lichořeřišnici, která pochází z Jižní Ameriky. Lichořeřišnici pěstuji u sebe na zahradě a dobře se jí u mě daří. Tato rostlina je přírodní antibiotikum, účinně působící proti všem kmenům stafylokokových bakterií, které mohou způsobovat záněty močových cest a ledvin. Pokud máte urologické potíže anebo trpíte zánětem dýchacích cest, lichořeřišnice by vám měla pomoci. Předvedu vám jak jí užívám já.

lichořeřišnice

Nápoj s lichořeřišnicí proti zánětům (pro 1 nebo 2 osoby):

 • 2 jablka
 • 2 hrušky
 • pár lístečků pampelišky, jitrocelu a lichořeřišnice (lze použit i květy)
 • půlku sklenky čerstvé vody

Ve Vitamixu nebo jiném vysoko-otáčkovém blenderu umixujte všechny ingredience. Pampelišky jsou dobrým zdrojem vápníku, jitrocel se postará o žaludek a trávení a lichořeřišnice odstraní nezvané bakterie z močových cest. Dovolte přírodě uzdravit vás!


Už několik let testuji na sobě účinky rostlinné stravy, základní myšlenkou které je uctivé soužití se vším živým, dosažení optimálního zdraví bez zbytečného ubližování ostatním živým tvorům a bez zatěžování životního prostředí.


Poskytnout dar pomoci systému PayPal

Pokud shledáte moji práci při psání obsahu těchto stránek za přínosné, budu moc vděčný za jakoukoliv podporu, viz tato stránka.

Děkuji vám z celého srdce!

Líbí se Vám moje články a inspirují Vás? Nechte si zasílat novínky na email

Vstupem na tyto stránky souhlasíte s prohlášením o vyloučení odpovědnosti. • 2 Responses

  1. Ondřej
   | Odpovědět

   Dobrý den, měl bych takový dotaz. Na živé stravě jsem asi 4 měsíce (ne na 100% i když poslední dobou už téměř ano) ,ale mám stále následující problémy: chronická rýma(někdy až nesnesitelná), kožní problémy-plísně(někdy mám kompletně osypaná celá záda,ramena a krk) a k tomu vypadávání vlasů, také neustálé plyny ve střevě. Tyhle problémy jsem měl již předtím než jsem přešel na syrovou stravu. Nemáte s těmito příznaky nějaké zkušenosti? Moc Vám děkuji za pomoc.

  Nechat komentář

  Komentáře autorů s vymyšlenou nebo neexistující emailovou adresou nebudou zobrazovány.