Zelený koktejl s lichořeřišnicí proti zánětům

zařazeno do: Živé recepty | 2

Nedávno jsem objevil unikátní rostlinu lichořeřišnici, která pochází z Jižní Ameriky. Lichořeřišnici pěstuji u sebe na zahradě a dobře se jí u mě daří. Tato rostlina je přírodní antibiotikum, účinně působící proti všem kmenům stafylokokových bakterií, které mohou způsobovat záněty močových cest a ledvin. Pokud máte urologické potíže anebo trpíte zánětem dýchacích cest, lichořeřišnice by vám měla pomoci. Předvedu vám jak jí užívám já.

lichořeřišnice

Nápoj s lichořeřišnicí proti zánětům (pro 1 nebo 2 osoby):

 • 2 jablka
 • 2 hrušky
 • pár lístečků pampelišky, jitrocelu a lichořeřišnice (lze použit i květy)
 • půlku sklenky čerstvé vody

Ve Vitamixu nebo jiném vysoko-otáčkovém blenderu umixujte všechny ingredience. Pampelišky jsou dobrým zdrojem vápníku, jitrocel se postará o žaludek a trávení a lichořeřišnice odstraní nezvané bakterie z močových cest. Dovolte přírodě uzdravit vás!

Líbí se Vám moje články a inspirují Vás? Nechte si zasílat novínky na email

Vstupem na tyto stránky souhlasíte s prohlášením o vyloučení odpovědnosti.

Už několik let testuji na sobě účinky rostlinné stravy, základní myšlenkou které je uctivé soužití se vším živým, dosažení optimálního zdraví bez zbytečného ubližování ostatním živým tvorům a bez zatěžování životního prostředí.


Na mých stránkách najdete zajímavé články o živé stravě a některé moje oblíbené recepty pro různá roční období.


Pokud shledáte moji práci při psání obsahu těchto stránek a mého eBooku za přínosné, budu moc vděčný za jakoukoliv podporu, viz tato stránka.
 • 2 Responses

  1. Ondřej
   | Odpovědět

   Dobrý den, měl bych takový dotaz. Na živé stravě jsem asi 4 měsíce (ne na 100% i když poslední dobou už téměř ano) ,ale mám stále následující problémy: chronická rýma(někdy až nesnesitelná), kožní problémy-plísně(někdy mám kompletně osypaná celá záda,ramena a krk) a k tomu vypadávání vlasů, také neustálé plyny ve střevě. Tyhle problémy jsem měl již předtím než jsem přešel na syrovou stravu. Nemáte s těmito příznaky nějaké zkušenosti? Moc Vám děkuji za pomoc.

  Nechat komentář

  Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

  Komentáře autorů s vymyšlenou nebo neexistující emailovou adresou nebudou zobrazovány.